Interview v Londýne pre www.skcz.tv 4


Posledných 10 dní som strávil s kámošmi z Londýna, za 8 rokov života tam si ich človek nazbiera :). A veľmi milo ma prekvapil Milan, ktorý je za www.skcz.tv (internetová televízia pre čechov a slovákov žijúcich v UK).

Zbúchali sme spolu toto interview, (vlastne, ja som len kecal a prechádzal sa, on spravil všetkú tú skvelú robotu…)

 

Dobrý kámoš Nasko mi počas rozhovoru robil tetovanie, jeho prácu si takisto môžeš pozrieť na www.antipopf.com, zveril som do jeho šikovných rúk už veľa svojej kože :).

Ak máš nejaké návrhy pre www.skcz.tv, čo sa týka zaujímavých akcií alebo ľudí, žijúcich v UK, tak im napíš.

Áno, som si vedomý, že som to posledné mesiace veľa toho o cestovaní nehodil…. Ale neboj, v decembri vyrážam zasa do sveta. Momentálne sa ale sústredím na iné projekty tu, využívam chvíle kľudu v rodičovskom dome na spustenie ďalších projektov a tak… 🙂 Neboj, len tak tu na riti nesedím a neflákam sa!

Takže uži si video a čoskoro napíšem o ďalších plánoch a cestovaní.

 

 

Finančná sloboda je potrebná pre realizáciu ďalších slobôd

Investujem a testujem rôzne spôsoby už vyše 8 rokov. ETF a indexové fondy sú jedným z najlepších spôsobov, ako dlhodobo budovať majetok a finančnú slobodu. A Finax.eu je konečne dobrá platforma pre Slovákov pre realizáciu tejto formy investovania - veľmi jednoducho. Viac o tom v článku o mojich investičných skúsenostiach a odporúčaniach.


Cestovné poistenie od cestovateľov pre cestovateľov

Cestovné poistenie v zahraničí pre Backpackerov od True Traveller

Odchádzaš cestovať? Nezabudni sa poistiť. Už niekoľko rokov cestujem s poistením od True Traveller a môžem ho len odporučiť. Prečítaj si viac o cestovnom poistení pri dlhodobom cestovaní tu.


Kredit na ubytko zdarma


Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

4 myšlienky “Interview v Londýne pre www.skcz.tv