Prvá skúsenosť so živým prenosom – Interview pre KTV, Široké


Pred týždňom som si potlačil svoje hranice trochu iným smerom… Naskytla sa mi príležitosť podeliť sa so svojimi zážitkami a názormi s ľuďmi z mojej rodnej dediny Široké, prostredníctvom interview pre miestnu KTV. Pokryli sme veľa otázok o cestovaní, o mojom životnom štýle a ako a prečo to robím.

Takisto to bola skvelá nová skúsenosť – poprvý krát pred kamerou, a takisto naživo :). Na všetky otázky si teraz viem predstaviť lepšie odpovede, ale nevadí, budú ďalšie, tak už budem vedieť lepšie :).

Dúfam, že sa mi týmto podarilo inšpirovať ďalších ľudí, či už k cestovaniu, alebo sa zamyslia nad zdravšou stravou a ich postoju ku zvieratám, alebo skúsia niečo neštandartné.

Zapáčilo sa mi to natoľko, že som sa rozhodol spraviť ďalšie prezentácie na našej základnej škole, tu v Širokom a takisto v Tulčíku. Kalendár sa pomaly zaplňuje….

Prečo školy? Pretože mladí ešte majú veľa času na rozmýšľanie o svojich prioritách a nemajú na krku žiadne starosti, ktoré by im zahmlievali myslenie….

Má niekto skúsenosť s niečím podobným? Je to zaujímavá výzva – človek si to môže nacvičiť, vie, o čom rozpráva, pozná svoj príbeh, dôvody prečo to robí, ale keď ho posadia pred kameru, tak sa to v tej hlave vyčistí….. Veľa vecí, ktoré som chcel povedať, som zabudol. Alebo som sa trochu točil dookola 🙂

Je to vidieť hlavne na začiatku. Ku koncu som sa už rozbehol lepšie.

Ak niekto má nejaké rady, rád si ich vypočujem 🙂

Alebo si pozri moje knihy - jedna ti môže zmeniť život 😉

lukas cech eknihy o cestovani, financiach a uspechu


Cestovné poistenie od cestovateľov pre cestovateľov

Cestovné poistenie v zahraničí pre Backpackerov od True Traveller

Odchádzaš cestovať? Nezabudni sa poistiť. Už niekoľko rokov cestujem s poistením od True Traveller a môžem ho len odporučiť. Prečítaj si viac o cestovnom poistení pri dlhodobom cestovaní tu.


Kredit na ubytko zdarma